Po dlouhých domluvách jsme konečně vytvořily tyto stránky. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a najdete tu to své, to co hledáte.

Temná bytost
Elatka & Leya & SafienkaKyvadlo-základy komunikace

10. července 2010 v 18:14 | Elatka |  Elatka
                                
kyvadlo

     Hlavní je, aby jste si vybrali kyvadlo, které k Vám bude mluvit. Ideální je křišťálové, protože křišťál sám o sobě člověka chrání před negativními energiemi a zlými duchovními bytostmi. Je u něj nejmíň pravděpodobné, že si z Vás bude nějaká negativní duše dělat srandu pro své pobavení. Já mám křišťálové, ametystové a přívěsek z ametystu ve tvaru slzy. Křišťál je ideální. Ametyst je dobrý duchovní kámen, ale na to kyvadlování je krapet obtížný, těžký.. křišťál doporučuju.

Další krok je naučit se jednat pokud možno se svým duchovním průvodcem. Kyvadlo jako takové Vám neříká nic. To je prostě věc určitého tvaru a v případě polodrahokamů naplněná určitými schopnosti a energií. Jeho kývání způsobuje duchovní bytost, která je "všeznalá". V případě, že komunikujete přímo s kyvadlem, může si z Vás kterákoli duše dělat srandu, nemluvě o tom, že při této komunikaci Vás další duše snáz vycítí a bez ochrany se k Vám může kdokoli přivtělit. Ideální je pracovat s kyvadlem tímto způsobem:

1) Zakoupené kyvadlo by mělo být očištěno od energie lidí, kteří na něj sahali. Podržte ho pod tekoucí vlažnou vodou ve své ruce, aby se z něj smyla energie těch lidí a kyvadlo se napojilo na Vás. Pak kyvadlo (podle toho, z jakého je kamene) nabijte - křišťál měsíční energií, dáte ho na noc ven na místo, kam svítí měsíc.

2) Musíte věřit tomu, co děláte. Proč by se s Vámi měly duchovní bytosti zabývat, když nevěříte??

3) Poproste svého duchovního průvodce, aby k Vám prišel a pomohl Vám. Požádej ho o ochranu před negativními vlivy a negativními duchovními bytostmi.

4) Jako začátečník musíte zjistit, jak Vám kyvadlo odpovídá. Poproste ho, aby Vám ukázalo, jak je odpověď "ne", "ano" ,"nevím" a "nechci odpovědět".

5) Nikdy nezapojujte vlastní duši, nezapojujte svoje emoce do toho, na co se ptáte, protože kyvadlo může odpovědět podle Vašich tužeb, přání a snů.

6) Nikdy se neptejte na blbosti. Berte v potaz to, že Váš duchovní průvodce nemá na starosti jen Vás a vykládání si s Vámi. Otázky typu "bude dneska hezky?" vedou k tomu, že ve Vás Váš průvodce ztratí důvěru a nebude s Vámi dál chtít komunikovat. Tím pádem dává prostor kterékoli duchovní bytosti, aby si s Vámi zahrávala a bavila se.

7) Teď máte základ ke komunikaci a je na Vás, jak se k tomu postavíte. Nezneužívejte kyvadla na dětské hry a hlouposti. Může to uškodit víc, než si myslíte. Spoustě lidem jsem odváděla hromadu přivtělených duchovních bytostí jen proto, že si s kyvadlem nešikovně zahrávali.

8) Vždy, když skončíte, poděkujte svému průvodci za pomoc, odpovědi, čas a ochranu. Poděkování je něco jako pokora a rozloučení, po kterém automaticky odchází a kyvadlo se zastavuje.

Čištění a nabíjení

Kyvadlo stejně jako jakýkoli polodrahokam se musí čistit a nabíjet. Rozpis kamenů, které se nabíjí měsíční energií, denní přímou a nepřímou energií dodám později. Já své kyvadlo každý měsíc den před úplňkem, vkládám ráno do misky s vodou, aby ze sebe vypustilo všechny emoce a negativitu, kterou do sebe vtáhlo za měsíc. Večer kyvadlo podržím pod vlažnou tekoucí vodou, aby se dočistilo a na noc ho dávám ven, na místo, kam co nejdelší dobu svítí měsíc (u nás tedy na parapet v ložnici v těžké skleněné misce). Vzhledem k tomu, že kamínky jsou má další vášeň, mám jich povícero a tedy každý úplněk čistím a mám plný parapet. :) Ráno je vyměňuji za ty, které se nabíjí denní, sluneční energií. Líbí se mi, jak vždy po nabití jsou kameny zářivé, takové veselé.. prostě plné energie. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama